ATJAUNOJAMĀ ENERĢIJA ENERGOEFEKTIVITĀTE

Praktiskais seminārs par THERMOS progammatūru (0)

14.11.2019

 

Vakar 13.novembrī biedrība "Zemgales reģionālā enerģētikas aģentūra" un  SIA "Vides Investīciju  fonds" un organizēja praktisku semināru par inovatīvu programmatūru, kā modelēt siltumapgādes tīklus.


THERMOS modelēšanas programmatūra, kas šobrīd ir gandrīz pabeigta, domāta tām pašvaldībām un to siltumapgādes uzņēmumiem, kas vēlas spert soli tālāk viedas pilsētās virzienā - vieda siltumapgādes tīklu modelēšana (pirms tehniskā projekta izstrādes). Plānots, ka THERMOS programmatūra ļaus pašvaldībām, siltumapgādes uzņēmumiem, u. c. veikt ātrāku, efektīvāku un izmaksu ziņā lētāku siltumapgādes sistēmas plānošanu.

 

Projektu Latvijā ievieš Jelgavas pilsētas dome,  biedrība "Zemgales reģionālā enerģētikas aģentūra" (ZREA) sadarbībā ar SIA "Fortum Jelgava" un SIA "Vides investīciju fonds"

 

Aicinām iepazīties ar inovatīvo THERMOS programmatūru!

 

Programmatūru izstrādā Eiropas Savienības programmas "Apvārsnis 2020" atbalstītā projekta: "Termālās enerģijas resursu modelēšanas un optimizācijas sistēma (THERMOS)" ietvaros.

 

THERMOS projekts ir saņēmis Eiropas Savienības pētniecības un inovāciju atbalsta programmas „Apvārsnis 2020" finansējumu saskaņā ar līgumu Nr. 723636.

 

 

 

 

Attēlu galerija

Dokumenti

THERMOS info

Komentāri

Vārds
Komentārs

English