ATJAUNOJAMĀ ENERĢIJA ENERGOEFEKTIVITĀTE

Vebināri uzņēmējiem par atbalstu energoefektivitātes paaugstināšanai, atjaunojamo energoresursu tehnoloģiju ieviešanai un elektroauto iegādei (0)

24.10.2022

 

Saskaņā ar Ekonomikas ministrijas sabiedrisko attiecību nodaļas sniegto informāciju, Ekonomikas ministrija un Attīstības finanšu institūcija Altum š.g. 1. un 2. novembrī aicina uzņēmējus piedalīties vebināros par jauno Atveseļošanas fonda atbalsta programmu. Vebināros eksperti informēs ne tikai par iespējām piesaistīt atbalstu energoefektivitātei, atjaunojamo energoresursu ieviešanai un elektrotransporta iegādei, bet arī par biogāzi, siltumsūkņiem un par normatīvo regulējumu būvniecībai.

Š.g. 1. novembrī  vebinārs "Energoefektivitāte un AER uzņēmumos. Atbalsta nosacījumi un finansējums". Pasākumā eksperti informēs par atbalsta programmas nosacījumiem energoefektivitātei, atjaunojamiem energoresursiem un elektrotransporta iegādei, kā arī atgādinās par būvniecības regulējumu ēku atjaunošanai un to, kas jāņem vērā, gatavojot energoaudita novērtējumu. Klausītāji uzzinās arī par elektrotransporta pieejamību un izmaksām, kā arī par līzinga pieejamību elektrotransporta iegādes finansēšanai. Vebinārā piedalīsies eksperti no Ekonomikas ministrijas, Attīstības finanšu institūcijas Altum, Finanšu nozares asociācijas un Auto Asociācijas. Pasākuma dienas kārtība un pieteikšanās ir šeit.

Š.g. 2. novembrī vebinārs "Energoefektivitāte un AER uzņēmumos. Normatīvais regulējums un tehnoloģijas". Šajā pasākumā eksperti informēs par būvniecības regulējumu mikroģenerācijas iekārtu, saules un vēja elektrostaciju ieviešanai un Ekonomikas ministrijas atļaujas saņemšanas kārtību elektroenerģijas ražošanas iekārtu ieviešanai. Lektori atgādinās par to, kas jāņem vērā, ja uzņēmums pats vēlas ražot elektroenerģiju, kā arī par to, kam pievērst uzmanību, izvēloties energoefektīvas iekārtas. Pasākuma laikā informēsim arī par siltumsūkņu izvēli un darbības principiem un biogāzes ražošanu. Pasākuma piedalīsies Ekonomikas ministrijas, AS "Sadales tīkls",  Latvijas Biozinātņu un Tehnoloģiju universitātes un Patērētāju tiesību aizsardzības centra eksperti. Pasākuma dienas kārtība un pieteikšanās ir šeit.

Detalizēti ar Atveseļošanas fonda atbalsta programmas "Energoefektivitātes paaugstināšana uzņēmējdarbībā (ietverot pāreju uz atjaunojamo energoresursu tehnoloģiju izmantošanu siltumapgādē)" nosacījumiem var iepazīties šeit.

Sīkāk šeit

 

Komentāri

Vārds
Komentārs

English