ATJAUNOJAMĀ ENERĢIJA ENERGOEFEKTIVITĀTE

Informatīvs seminārs par iespējām saņemt finansiālu atbalstu ēku un tehnoloģiju energoefektivitātes uzlabošanai (0)

17.02.2014

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (turpmāk – VARAM) aicina Latvijā reģistrētus komersantus un kultūras, ārstniecības un izglītības iestāžu pārstāvjus uz informatīvo semināru par iespējām saņemt finansiālu atbalstu ēku un tehnoloģiju energoefektivitātes uzlabošanai, kas notiks š.g. 20.februārī plkst. 10:00 VARAM lielajā zālē (Peldu iela 25, Rīga, 409.telpa).

 

Semināra video tiešraide un video ieraksts būs pieejams VARAM mājaslapā www.varam.gov.lv

 

Finansiālais atbalsts ēku un tehnoloģiju energoefektivitātes uzlabošanai pieejams Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta atklāta projektu konkursa „Kompleksi risinājumi siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanai, 4.kārta” (turpmāk - konkurss) ietvaros.

 

Seminārā VARAM un Latvijas Vides investīciju fonda pārstāvji informēs par konkursa nolikuma pamatnosacījumiem, aprēķinu metodiku un projektu īstenošanas nosacījumiem, un sniegs atbildes uz interesējošajiem jautājumiem.

 

Projekta iesniegumi konkursam jāiesniedz līdz 2014.gada 28.februārim (ieskaitot).

 

Konkursa ietvaros viena projekta īstenošanai pieejamais maksimālais finanšu instrumenta finansējums ir 853 723,09 eiro, un visi projekti ir jāīsteno līdz 2015.gada 31.janvārim. Projekta iesniedzējam ir tiesības iesniegt vairākus projekta iesniegumus, bet par vienu un to pašu ēku vai infrastruktūru var iesniegt tikai vienu projekta iesniegumu. Konkursa ceturtās kārtas īstenošanai ir pieejams finansējums vismaz 14 492 667,22 eiro apmērā.

 

Konkursa ietvaros paredzēts sniegt finansiālu atbalstu tiem, kuri iecerējuši veikt pāreju no fosilām energoresursu izmantojošām tehnoloģijām uz tādām, kurās izmanto atjaunojamos energoresursus, uzlabojot komersantu ražošanas tehnoloģiskās iekārtas vai nomainot tās ar jaunām ražošanas tehnoloģiskām iekārtām un uzlabojot ēku energoefektivitāti.

 

Pirms semināra dalībnieki aicināti iepazīties ar konkursa nolikumu, vadlīnijām projektu iesniedzējiem iesnieguma veidlapas aizpildīšanai un biežāk uzdotajiem jautājumiem iespējams iepazīties Vides investīciju fonda mājaslapā www.lvif.gov.lv

 

Interesenti aicināti līdz 2014.gada 19.februārim pieteikties dalībai seminārā, nosūtot informāciju (vārdu, uzvārdu, organizāciju, e-pastu un semināra nosaukumu) uz e-pastu: razosana_kpfi@varam.gov.lv

 

Informācijas avots: Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija

Komentāri

Vārds
Komentārs

English