ATJAUNOJAMĀ ENERĢIJA ENERGOEFEKTIVITĀTE

Kvalitatīva mājas renovācijas projekta ieviešana un iepirkuma procedūras veikšana.  (0)

27.04.2012

2012. gada 10. maijā, plkst. 11.00, Jelgavā notiks seminārs par kvalitatīvu daudzdzīvokļu māju projektu īstenošanu.

 Semināra dalībnieki tiks informēti par ERAF aktivitātes „Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi” korektu projektu īstenošanu un biežāk pieļautajām kļūdām, kā arī iepirkuma procedūras organizēšanu.

 Seminārs notiks ēdināšanas kompleksā SILVA 2.stāva konferenču zālē (Jelgava, Driksas iela 9).

Seminārā tiek aicināti piedalīties daudzdzīvokļu māju renovācijas projektu īstenotāji, kā arī būvnieki, būvmateriālu ražotāji un tirgotāji, energoauditori un citi renovācijas procesā iesaistītie speciālisti. Pasākumā tiks sniegta informācija par ERAF aktivitātes „Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi” korektu projektu īstenošanu un biežāk pieļautajām kļūdām, kā arī iepirkuma procedūras organizēšanu.  Semināra otrajā daļā lektori stāstīs par risinājumiem fasāžu siltināšanā un jumtu renovācijā, siltumapgādes sistēmas renovāciju/rekonstrukciju, kā arī par biežāk pieļautajām kļūdām energoefektivitātes projektu īstenošanā.

Pasākuma dienas kārtību var atrast Pielikumā.

 Seminārus organizē Ekonomikas ministrija un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Zemgales plānošanas reģiona ES struktūrfondu informācijas centru informatīvās kampaņas „Dzīvo siltāk” ietvaros.

 Sīkāku informāciju par semināriem var saņemt Ekonomikas ministrijā (Inese Bērziņa, e-pasts: inese.berzina@em.gov.lv, tālr.: 67013240).

Dokumenti

Darba kartiba

Komentāri

Vārds
Komentārs

English