ATJAUNOJAMĀ ENERĢIJA ENERGOEFEKTIVITĀTE

Seminārs par atbalstu elektromobiļu iegādei un to uzlādes infrastruktūras izveidei (0)

03.03.2014

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (turpmāk – VARAM) aicina Latvijā reģistrētus komersantus, pārvaldes iestādes un atvasinātas publiskas personas pieteikties Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta (turpmāk – KPFI) finansiālam atbalstam elektromobiļu un to uzlādes infrastruktūras ieviešanai Latvijā.

Saistošie MK noteikumi: 04.02.2014. MK noteikumi Nr. 78.

Projekta iesniegumus var iesniegt KPFI finansēto projektu atklātā konkursā „Siltumnīcefekta gāzu emisijas samazināšana transporta sektorā – atbalsts elektromobiļu un to uzlādes infrastruktūras ieviešanai” līdz 2014.gada 1.aprīlim (ieskaitot).

Lai informētu potenciālos atbalsta saņēmējus par šī konkursa nosacījumiem un iespējām saņemt finansiālu atbalstu elektromobiļu un to uzlādes infrastruktūras ieviešanai Latvijā, VARAM, Peldu iela 25, 409.telpā 2014.gada 7.martā plkst.10:00 notiks seminārs. Dalībai seminārā interesentiem  iepriekš jāpiesakās, norādot vārdu, uzvārdu, organizāciju, e-pasta adresi un semināra nosaukumu, līdz š.g. 6.martam, nosūtot e-pastu uz adresi: razosana_kpfi@varam.gov.lv.

Sīkāka informācija VARAM mājas lapā: http://www.varam.gov.lv/lat/aktual/preses_relizes/?doc=17816

Pielikumā: semināra dienas kārtība.

Dokumenti

Dienas kartiba

Komentāri

Vārds
Komentārs

English