ATJAUNOJAMĀ ENERĢIJA ENERGOEFEKTIVITĀTE

Uzaicinājums uz Jelgavas novadā pirmo elektrisko transportlīdzekļu uzlādes vietas atklāšanas pasākumu

03.03.2014

Biedrība „Zemgales reģionālā enerģētikas aģentūra” sadarbībā ar Bezizmešu mobilitātes atbalsta biedrību, ESF projekta (Nr. 1DP/1.5.2.2.2/12/APIA/SIF/121/125) ietvaros, aicina interesentus piedalīties seminārā, 2014.gada 18.martā no plkst. 11:00 līdz 13:30, kafejnīcā „Zemnieka cienasts” Staļģenē, Jelgavas novadā (www.lici.lv).

 

Elektrotransporta līdzekļu uzlādes pakalpojuma izveides sadarbības tīkla darba grupas otrās sanāksmes – semināra ietvaros SIA „Viesu Līči” atklās elektromobiļa un elektrisko velosipēdu uzlādes vietu, kā arī notiks Nissan un Volkswagen elektromobiļa, kā arī elektriskā velosipēda uzlādes demonstrācija.

 

Seminārā tiks demonstrēts izmaksu efektīvas mazbudžeta uzlādes vietas iekārtojums, kā arī tiks sniegta informācija par aktuālajiem Latvijas Republikas Ministru kabineta lēmumiem un sagaidāmo Eiropas Savienības normatīvo aktu. Semināra pilnā dienas kārtība – pielikumā.

 

Pieteikties dalībai seminārā lūdzam līdz 2014.gada 14.martam pa e-pastu: signe@zrea.lv vai zvanot pa tālruni: 29539397.

 

Pielikumā: semināra dienas kārtība.

Dokumenti

Dienas kartiba
Par šajā mājas lapā publicētās informācijas saturu atbild tās autori. Tajā ne vienmēr ir pausts Eiropas Kopienu viedoklis. Eiropas Komisija neatbild par ievietotās informācijas izmantošanu.
English