ATJAUNOJAMĀ ENERĢIJA ENERGOEFEKTIVITĀTE

Starptautiska konference Jelgavā par Energoefektivitātes jeb ESKO tipa līgumu izmantošanu

15.09.2016

2016.gada 18.oktobrī biedrība “Zemgales reģionālā enerģētikas aģentūra” aicina piedalīties bezmaksas starptautiskā konferencē Iespējas, ko sniedz Energoefektivitātes līgumu (EEL - jeb ESKO tipa) izmantošana, Eiropas pieredze un iespējas Latvijā” “Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā”, Jelgavā, Svētes ielā 33 pl.9:00

 

Šo līgumu izmatošana ir kā viena no papildus iespējām pašvaldībām apstākļos, kad kāda pašvaldības ēka ir dārga ekspluatācijā un/vai steidzami jārenovē, bet nav lieku līdzekļu. Parasti tie ir ilgtermiņa līgumi, ar nosacījumu, ka ēkas īpašnieks par siltumenerģiju maksā tikpat cik iepriekš,  bet nepieciešamās investīcijas iegulda ESKO kompānija, un atgūst no panāktā enerģijas ietaupījuma.

 

Aicinām pašvaldību darbiniekus, namu pārvaldniekus, būvniecības uzņēmumu pārstāvjus, iepirkumu speciālistus un citus interesentus.

 

Lūdzam pieteikties: 29539397 vai evija@zrea.lv

 

Vairāk informācijas par EEL izmantošanu: www.enpc-intrans.eu

 

Attēlu galerija

Dokumenti

1_ZREA_EnPC INTRANS 2_EnPC-INTRANS projekta pamatideja 3_EEL biznesa modeli 4_EEL praktiskie piemeri Eiropā 5_EE normatīvais regulējums 6_Energoaudits 7_EEL iepirkumi_Līgumu slēgšana 8_Bāzes līnijas aprēķins_Ietau'pījumu mērīšana un pārbaude 9_EEL daudzdzīvokļu ēku renovācijā 10_VNĪ ēku EE paaugstināšana Darba kārtība
Par šajā mājas lapā publicētās informācijas saturu atbild tās autori. Tajā ne vienmēr ir pausts Eiropas Kopienu viedoklis. Eiropas Komisija neatbild par ievietotās informācijas izmantošanu.
English