ATJAUNOJAMĀ ENERĢIJA ENERGOEFEKTIVITĀTE

Starptautiska konference par Energoefektivitātes līgumu izmantošanu

08.08.2016

 

2016.gada 15.novembrī Štutgartē/ Eslingenā Vācijā notiks starptautiska konference "Energoefektivitātes līgumu (EEL) (ESKO tipa līgumu) izmatošana publiskajās ēkās"

 

Starptautiskajā konferencē "Energoefektivitātes līgumu (EEL) izmatošana publiskajās ēkās" prezentācijas sniegs pārstāvji no Eiropas valstu pašvaldībām, valsts iestādēm, nacionālā un reģionālā līmeņa lēmumu pieņēmēji, vietējie koordinatori, pārstāvji no saistītajiem mazajiem un vidējiem uzņēmumiem, līgumslēdzējpusēm un citām ieinteresētajām pusēm. Prezentācijās tiks apskatīti dažādi Energoefektivitātes līgumu aspekti. Konferences apmeklētāji varēs uzzināt vairāk par dažādu EEL biznesa modeļu pielietošanas iespējām.  Projektā ietvaros apmācītie eksperti prezentēs iespējamo projektu idejas un vadīs diskusijas ar konferences klausītājiem četrās darba grupās. Bez tam eksperti paneļdiskusijas ietvaros  runās par vairākām pieejām kā efektīvāk izmantot EEL Eiropas publiskajās ēkās.

Šis pasākums būs lieliska iespēja satikt EEL ekspertus no vietējām pašvaldībām, kā arī pieredzes bagātus vietējos koordinatorus - inženierus, arhitektus, ekonomistus, juristus. Konference sniegs iespēju paplašināt biznesa kontaktu loku un attīstīt jaunas biznesa idejas.

 

Laipni lūgti uz Starptautisko konferenci Štutgartē!

 

Konferences adrese:

Neckarforum
Ebershaldenstraße 12
73728 Esslingen am Neckar

 

Reģistrēšanās šeit: click

 

Vairāk informācijas EnPC-INTRANS projekta mājas lapā: http://www.enpc-intrans.eu/language/lv/informacijajaunumi/nosleguma-konference-2/

 

 

Attēlu galerija

Dokumenti

Konferences programma
Par šajā mājas lapā publicētās informācijas saturu atbild tās autori. Tajā ne vienmēr ir pausts Eiropas Kopienu viedoklis. Eiropas Komisija neatbild par ievietotās informācijas izmantošanu.
English