ATJAUNOJAMĀ ENERĢIJA ENERGOEFEKTIVITĀTE

ZREA 11.aprīlī aicina uz webināru par energoefektivitātes (ESKO tipa) līgumu izmantošanu

06.04.2016

Lai izglītotu un informētu Latvijas  pašvaldības un to iestādes, kā arī uzņēmumus, kas jau piedāvā energoefektivitātes pakalpojumus vai gatavojas tos piedāvāt: ZREA  EnPC INTRANS projekta ietvaros organizēs bezmaksas  3 tiešsaistes webinārus latviešu valodā, kas būs pieejami EnPC INTRANS projekta mājas lapā: http://www.enpc-intrans.eu/language/lv/apmacibu-platforma/tiessaistes-vebinari/ :

11.04.2016., plkst. 13:00 - 14:30 Webinārs B: par Iepirkumu konkursu un Energoefektivitātes līguma slēgšanu (ietverot informāciju par kritērijiem, analīzes procedūru, tiesību normām, iepirkuma procedūrām, energoefektivitātes līguma sastāvdaļām).

03.05.2016., plkst. 13:00 - 14:30 Webinārs C: par Sasniegto ietaupījumu mērījumiem un pārbaudi Energoefektivitātes līgumu projektos (ietverot informāciju par bāzes scenārija aprēķiniem, ekonomisko projekta izvērtējumu, projekta finansēšanas modeļa izvēli ietekmējošiem faktoriem, iespējamiem riskiem un to novēršanu, ietaupījumu mērījumiem un pārbaudi).

Energoefektivitātes līgumi ir viena no iespējām renovēt ēkas un/vai veikt citus energoefektivitātes uzlabošanas pasākumus apstākļos, kad ēkas īpašniekam nav finansējuma, ko šim mērķim novirzīt, vai ir vēlme samazināt būvniecības kvalitātes riskus - jo ESKO tipa līgumu gadījumā tradicionāli tie pāriet ESKO kompānijas atbildībā.

Gaidīsim webināros!

 

Pieteikšanās: zrea@zrea.lv vai pa telefonu 63080205

 

Attēlu galerija

Par šajā mājas lapā publicētās informācijas saturu atbild tās autori. Tajā ne vienmēr ir pausts Eiropas Kopienu viedoklis. Eiropas Komisija neatbild par ievietotās informācijas izmantošanu.
English