ATJAUNOJAMĀ ENERĢIJA ENERGOEFEKTIVITĀTE

INTERREG BSR programmas projekts StartSun - Startapi saules energokopienām (Start-ups for Solar Energy Communities)

19.12.2023

No 2023.g. novembra līdz 2026. g. oktobrim ZREA īsteno INTERREG BSR programmas projektu StartSun -  Startapi saules energokopienām (Start-ups for Solar Energy Communities)
Projektā iesaistīti 13 partneri no 4 Baltijas jūras reģiona valstīm- Zviedrijas, Igaunijas, Latvijas un Somijas. Projekta vadošais partneris ir Zviedrijas valsts aģentūra "Austrumgotlandes administratīvā pārvalde" (County Administrative board  of Ostergotland (CAB) (Zviedrija).

Projekta StartSun mērķis ir palīdzēt pārvarēt energokopienu izveides sākuma izaicinājumus, nodrošinot nepieciešamās zināšanas, dokumentāciju un izmēģinot šo dokumentāciju piecos pilot-projektos, sekmējot energokopienu izveidi Baltijas jūras reģionā, kas izmantojot vietējos pieejamos resursus, kalpos valstu lielākai enerģētiskajai neatkarībai un jaunu darba vietu radīšanai.

StartSun  projektā apkopos energokopienu dibināšanai un energokopienu darbības vadīšanai nepieciešamo informāciju  vienā paketē: Start-Up package, un tā būs pieejama jebkuram interesentam.

 

Vairāk informācija par projektu: https://interreg-baltic.eu/project/startsun/

Par šajā mājas lapā publicētās informācijas saturu atbild tās autori. Tajā ne vienmēr ir pausts Eiropas Kopienu viedoklis. Eiropas Komisija neatbild par ievietotās informācijas izmantošanu.
English